1. VAN MARKALAR BULUŞMASI VE TANITIM GÜNLERİ FUARI
Başlama Tarihi: 29.11.2019
Yer: VAN EXPO FUAR VE KONGRE MERKEZİ

MARKALAR VANDA BULUŞUYOR

MARKA İNDİRİM GÜNLERİ

Öncelikle ilimizin ticari potansiyelini değerlendirdiğimizde 1 milyon 200bin civarı nüfusa sahibiz.  Günlük 100bin insanın giriş çıkış yaptığı sınır ilimiz iş potansiyeli olarak her geçen gün çıtasını arttırmaktadır. İlimizin çevre İllere ve komşu ülkelere yakın olması ayrıca ekonomik fırsatlar doğurmaktadır. Ayrıca 500 km’lik mesafede İran, Irak, Suriye, Azerbaycan,  Nahçıvan, Gürcistan, ve Ermenistan olmak üzere 160 milyon nüfusa sahip 7 ülke yer almaktadır. İlimiz bölgesinde ve Ortadoğuda büyük bir pazar olma yolunda hızla ilerlemektedir.

İlimizin İran ile sınır kapısı   bağlantısı ekonomik anlamda çok büyük bir öneme sahiptir. her geçen gün gelen turist sayısı artmaktadır.  Sınır şehri olmamız ticari potansiyelimizi öne çıkarmamız anlamında yine bizlere önemli fırsatlar sunmaktadır.

Bölgenin en büyük turizm merkezi ve ekonomik  potansiyelli şehri olmamızın yanında Van Gölü, Van Kahvaltısı, Van Kedisi,  Kaleleri ve turistik alanları iç ve dış turizmde her zaman ön sırlarda olmaya devem edecektir.

Bir çok sektörde ilimizde son tüketicinin  ürün çeşidi bulamaması sorunu vardır. Özellikle son yıllarda İranlı turistlerinde çok yoğun bir talebi olması söz konusudur. Bir çok marka ürün çeşitliliği anlamında talebe gerekli cevabı verememektedir. Bu çerçevede yapılacak bir ticari organizasyona ihtiyaç vardır. Aynı zamanda yine firmaların sezonluk, stok fazlası, seri sonu ve ihraç fazlası ürünlerini tüketip nakde çevirme yönünde tüm ürünlerin bir arada sergilendiği bir alan ihtiyacı mevcuttur. Tüm bu nedenler göz önüne alındığında Türkiyenin en modern bölgenin en büyük Fuar merkezinde düzenleyeceğimiz bu büyük organizasyon esnafımıza büyük bir ekonomik değer katacaktır.

Firma olarak yaklaşık 15 yıldır fuarcılık sektöründe ulusal ve uluslar arası gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda katılımcılarımızın karlılık oranı ve marka bilinirliğine  büyük önem  vermekteyiz. Aynı zamanda katılımcılarımızın ekonomik kalkınmasına büyük katkı sunma vizyonu ile hareket etmekteyiz.  Organize ettiğimiz satış fuarları  yaklaşık ikiyüz bin  ziyaretçi almaktadır. Yine İranlı turist ziyaretçi olarak da fuarlarımıza büyük bir katılım olmaktadır.    Bu çerçevede MARKA İNDİRİM GÜNLERİ adı altında Tekstil, Hediyelik Eşya, Kundura, Saraciye, Kozmetik, sektörlerinin önemli markalarının bir arada büyük indirimlerle sergilendiği  Doğu, Güneydoğu ve İran’da yapılacak büyük tanıtımlar ile hem yerel hem  de İran pazarına hitap edecek büyük ve karlı buluşmaya davetlisiniz. Düzenleyeceğimiz bu büyük organizasyon tüm sektör paydaşlarına çok büyük yarar sağlayacağı kesindir.

Bereketli ve verimli bir buluşma için 29 Kasım- 8 Aralık 2019  tarihleri arası VAN EXPO FUAR VE KONGRE MERKEZİ’nde buluşalım .                                                        

                                                                                                        AJANS ASYA FUARCILIK

                                                                       İLETİŞİM : 0432 215 81 80  GSM : 0535 655 13 93

Başlama Tarihi: 29.11.2019
Yer: VAN EXPO FUAR VE KONGRE MERKEZİ
 
Fuara Katılmak İstiyorum Reklam Vermek İstiyorum Stand Hizmetleri Bilgilendirilmek İstiyorum Van Şehri
AJANS ASYA FUARCILIK ORGANİZASYON LTD ŞTİ.
SıhkeCad. Adıgüzelİş Merkezi Kat:1 No1 VAN
Tel: 0432 215 81 80
Fax: 0432 21581 79