9. Van Turizm ve Seyahat Fuarı
Başlama Tarihi: 27.09.2018
Yer: Ortadoğu Fuar ve Kongre Merkezi

7. Turizm ve Seyahat Fuarına Davetlisiniz

Van Turizm Fuarı Türkiye turizmini Ortadoğu’ya tanıtmayı, yeni pazar ağları oluşturmayı, bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı ilke edinmiştir.

Ülke turizminin gelecekte parlayan yıldızı olan bölgemizin, tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerini  bölge ülkelerine anlatarak uluslararası turizm pazarındaki payımızın artırılması hedeflenmektedir. Ülkemiz ve özellikle Bölgemizin Turizmi için önem arz eden bir potansiyel olan İran bölge ekonomisinde büyük bir paya sahiptir. Bu büyük potansiyeli değerlendirmek, bölgesel turizmi arttırmak ve ambargodan sonraki İran pazarına ulaşmak için gerçekleşecek fuar/zirve gerek bölgemiz gerekse ülkemiz için büyük fırsatlar içermektedir.

İran ambargodan sonra dünyanın gözünü diktiği büyük bir hacme sahiptir. Ülkemizde ve bölgemizde daralan piyasaların özellikle turizm sektörünün rahat bir nefes almasını sağlayacak önemli bir pazardır. Bu bağlamda siz değerli turizm yatırımcılarının fuar marifetiyle İran pazarını yakından tanıma fırsatı bulmanızı ve bu pazardan pay almanızın kaçınılmaz olduğunu düşünüyoruz.

Bölgemizin stratejik, ulaşım ve kültürel yakınlığı bu pazara girmemiz için en büyük avantajımızdır.

Sayın Bakanımızın teşrifleri ve aynı şekilde İran tarafından bir bakanın katılımı ile gerçekleştirmeyi düşündüğümüz fuarın, İranlı turistlerin ülkemize ve bölgemize seyahat etmeleri için büyük bir avantaj doğuracağı kanaatindeyiz.

 Bu yıl 7.kez düzenlenecek olan fuar şimdiye kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı Bünyesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) TURSAB,Van Valiliği, Van Büyük Şehir Belediyesi, Van Ticaret ve Sanayi odasının destekleri ile organize edildi.Fuar, gerek yurt içinden ve gerekse yurt dışından profesyonel turizm firmaları ile ziyaretçilerini ağırlamıştır. Fuarımız  10-13 KASIM 2016 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Fuarımız Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fuar Takvimi Resmi Sayfasında Yayınlanmıştır.

Başlama Tarihi: 27.09.2018
Yer: Ortadoğu Fuar ve Kongre Merkezi
 
Fuara Katılmak İstiyorum Reklam Vermek İstiyorum Stand Hizmetleri Bilgilendirilmek İstiyorum Van Şehri
AJANS ASYA FUARCILIK ORGANİZASYON LTD ŞTİ.
SıhkeCad. Adıgüzelİş Merkezi Kat:1 No1 VAN
Tel: 0432 215 81 80
Fax: 0432 21581 79